Dolap 6’ncı yaşını kullanıcıları için yeni özelliklerle kutluyor

İkinci el sektörünün öncü uygulaması Dolap, 6. yaşını kullanıcılarına sunduğu yepyeni özelliklerle kutluyor. 5 ana kategoride binlerce marka ve yüz binlerce ürünün yer aldığı Dolap’ta günlük 50 binden fazla alışveriş yapılıyor. 6. yaşına 40 milyondan fazla üye sayısı ile giren Dolap’ın yenilikleri arasında kapıdan kargo alımı ve esnafa kargo bırakma, biriken puanların  Dolap’ta değerlendirilebilmesi ve müşteri temsilcilerinden canlı destek gibi özellikler bulunuyor.

 

İkinci el sektörünün lider uygulaması Dolap, kullanıcılarının yararı için çalıştığı yenilikleri her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. 6. yaşını kutlayan Dolap, kapıdan kargo alımı, esnafa kargo bırakma ve müşteri temsilcilerinden canlı destek gibi yenilikleri kullanıcılarıyla buluşturuyor.

 

Kargolar kapıdan teslim alınırken esnafa da teslim edilebilecek

 

Bundan böyle Dolap kullanıcıları sattıkları ürünleri alıcıya ulaştırmak için bir kargo şubesine kadar gitmesine gerek kalmayacak. Dolap satıcıları ürünlerini yeni alıcılara ulaştırırken kargo firmalarına giderek gönderim sağlayabilecekleri gibi isterlerse evlerinden kapılarına kadar gelen kargo çalışanına isterlerse anlaşmalı esnafa bırakma imkanına sahip olacak.

 

Bakiyeler ödüllere dönüştürülebilecek

 

Dolap’ın yeni özelliklerinden olan Dolap Club ile kullanıcılar Dolap'ta gerçekleştirecekleri işlemler sonucunda puanlar toplayarak avantajlar kazanacak ve bu puanları Dolap'ta ödüllere dönüştürerek kullanabilecek. Her satış puana dönüşürken satılan ürünün kargo ücretinin de ödenmesi puan kazanma yolları arasında bulunuyor.

 

Müşteri temsilcilerinden canlı destek

 

Dolap kullanıcıları daha önce sipariş süreçleri ile ilgili tüm sorularının yanıtlarını  asistan DODO ve “En Çok Sorulan Sorular” bölümünden alabiliyordu. Dolap’a eklenen yeni özellik ile kullanıcılar tüm sorularına direkt olarak canlı sistem üzerinden temsilciler ile iletişime geçerek alabilecek. 

 

Dolap 6. yaşında büyümeye devam ediyor

 

6. yaşına 40 milyon aktif kullanıcı sayısı ile giren Dolap’ta 3 milyondan fazla satıcı bulunuyor. 5 ana kategoride binlerce marka ve 55 milyondan fazla ürünün yer aldığı Dolap’ın günlük ziyaretçi sayısı 1,5 milyonu geçerken, platformda her ay 800 binden fazla kişi aktif olarak alışveriş yapıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 12000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı