Palissandro Mermer: Türünün Tek Örneği

Yapısı
Son derece saf malzemesi, elmaslar gibi parlayan minik parlak kristallerle bezenmiştir. Metamorfik bir kaya olan bu mermer, başlıca dolomit minerallerinden oluşur ve daha az miktarda kalsit, flogopit, plajiyoklaz, tremolit, titanit ve epidot içerir. Malzemenin kompozisyonu ve çeşitli minerallerin dağılımı, beklenmedik bir parlaklık sunar ve damarlar, bu taşa çekici bir dekoratif kalite kazandırır.

Kullanım Alanları
Palissandro mermeri, çok sert bir kayadır ve güzelliğiyle birlikte, iç mekan tasarımlarından dış mekan uygulamalarına kadar mükemmel bir malzeme seçimidir. Meydanlar, bina cephe kaplamaları ve kentsel tasarım sokak mobilyaları gibi dış mekan kullanımları için idealdir.

Geniş Seçenekler
Damarları, saf beyazdan bej-kahverengine, mavilerden siyahlara kadar çeşitli renkler gösterir. 12’den fazla Palissandro mermer türü bulunmaktadır.

Dayanıklılık ve Bakım: Palissandro mermer, yüksek dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunar. Doğru bakım ve temizlik ile yıllarca ilk günkü görünümünü korur. Bu da onu hem estetik hem de pratik bir seçim haline getirir.

Sonuç:

Evinize veya iş yerinize lüks ve zarafet katmak istiyorsanız, Palissandro mermer mükemmel bir tercihtir. Toscana’nın bu özgün mermeri ile mekanlarınızı hem estetik hem de dayanıklılığı ile zenginleştirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 12000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı