Ege Seramik, 50 Yıldır Modanın Adresi.

Ege Seramik, İbrahim Polat tarafından, 9 Eylül 1972’de İzmir’de kurularak, yarım asırlık yolculuğuna adım atmış, Türkiye’nin dünya çapında bilinen seramik markalarından birisidir. Özellikle 90’lı yıllarda altyapı, teknoloji, tasarım ve kalite standartlarına ağırlık vererek istikrarlı yatırım yapan Ege Seramik, büyüme azmi ve sektöre kazandırdığı yenilikler ile yapı sektörünün en önemli oyuncularından biri haline gelmiştir.

 

Bugün İbrahim Polat Holding çatısı altındaki lokomotif şirket konumunda olan Ege Seramik, kurulduğu günden bugüne her yeni kilometre taşında seramik sektörüne kattığı ilklerle öncü olmuş, yerli hammaddeyi katma değere dönüştürdüğü ürünleriyle Türkiye’nin yüksek istihdam sağlayan en değerli markalarından biri konumundadır.

 

Global trendlere paralel, uluslararası çapta beğeni kazanan, yenilikçi, çeşitli, sektöre yön veren tasarımları ile seramik sektöründe modanın adresi olma iddiasını sürdürmektedir.

 

Ege Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Murat Polat, yapmış olduğu açıklamada; 

Türk sanayisinin yarım yüzyılına tanıklık eden, kurulduğu günden bu yana kendini geliştiren ve yenileyen markamız Ege Seramik bugün 50 yaşını doldurdu. Başarılar ve ilklerle dolu bu 50 yılı geride bıraktığımız için son derece mutlu ve gururluyum”  diyerek sözlerini; 

 

Bugün iç piyasa ve dünya pazarlarında rekabet eden markamız gücünü; deneyim, insan kaynağı, sürekli yatırım ve sürdürülebilirlik bakış açısından almaktadır. Ege Seramik yönetimi, çalışanları, işçisiyle ve iş ortaklarıyla birbirine bağlı, katma değerli ürünleriyle toplumuna ve ülkesine değer yaratan çok büyük bir ailedir. Aile kavramı değerlerimizin temelini oluşturmaktadır. Yarım asırlık bu süreçte markamıza ve şirketimize katkı sağlayan en üst düzeydeki yöneticisinden, tüm kademelerde emek vermiş çalışanlarımıza ve tüm iş ortaklarımıza Polat Ailesi adına teşekkürü borç bilirim” şeklinde sürdürdü. Sözlerine;

 

Şirketimizin kuruluş yıldönümü toprakları üzerinde yer aldığı İzmir’in Kurtuluşu olan 9 Eylül tarihine denk geliyor. Bu vesile ile, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, Türk milletinin bağımsızlığı ve kurtuluşunun sembolü olan 9 Eylül’ün 100.yılını da kutluyorum. Ege Seramik, 50 yıldır olduğu gibi, gelecekte de uzun yıllar boyunca ülkesine katma değer sağlayacak faaliyetlerini aralıksız sürdürerek, Türk Milleti’ne gururla hizmet etmeye devam edecektir.” 

 

Şeklinde son veren Murat Polat, ülkemizdeki üreticilerin her birinin aynı vizyona sahip olması temennisi ile konuşmasını tamamladı.

 

Ege Seramik’in 50 Yıllık Değerleri ;

Ege Seramik, 50.yıl koleksiyonu olarak ürettiği ve şirket değerlerini sembolize eden ürünlerinin lansmanında, kendi vizyon ve misyonunu duyuran şu mesajı, kurumsal mesaj olarak arz ediyor; 

 

“Tam 50 yıldır TOPRAĞIN GÜCÜ VE BEREKETİ ile üretip ülkesine katma değer sağlayan, gücünü durmaksızın ÇALIŞMAKTAN alan, her gün yeni baştan doğan güneş gibi GÜÇLÜ, GÜVENİLİR VE İSTİKRARLI, iletişimde ve paylaşımda, EŞİT VE ADİL, her koşulda   TÜM ZORLUKLARI AŞARAK yüzünü güneşe dönebilmiş, tüm dünyaya RENGARENK HAYATI GÜZELLEŞTİREN,   BENZERSİZ, ürünler sunan, çalışanları ve iş ortakları ile, kökleri güçlü, çok büyük bir AİLE’yiz. “

 

50 yıldır olduğu gibi, nice 50 yıllara aynı şevk ve azimle devam ederek; yenilikçi üretim teknolojilerini, milli faydaya dönüştürme vizyonunun altını çizen Ege Seramik; 50.yılını gurur ve onurla kutladığını, kamuoyuna saygıyla duyurur.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 12000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı